Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Спортивне життя району

Спортивне життя району

20 серпня 2017 року на стадіоні „Авангард” проведені зональні змагання з міні-футболу обласних змагань „Найспортивніше село Черкащини”, в яких взяли участь команди переможці районних змагань з Черкаського району – с. Руська Поляна, Чигиринський р-н – с. Тіньки та Кам’янський район – с. Тимошівка.

Змагання проводились за коловою системою. Результатом боротьби на ігровому майданчику лідером групи стала команда з с. Руська Поляна, яка візьме участь у фінальних змаганнях, друге місце виборола команда с. Тимошівка і третє місце у футболістів з с. Тіньки.

Запашним короваєм команди гостинно вітала завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Коваленко.

IMG_20170820_125513

20 серпня збірна команда Кам’янського району „Тясмин” взяла участь у 1 турі чемпіонату Черкаської області з футболу 2017 року серед ветеранів, який відбувся в м. Каневі. В результаті протистояння команда господарів „Родень” з мінімальним рахунком (1:0) перемогла нашу збірну.

Наступний, 2 тур чемпіонату Черкаської області з футболу 2017 року серед ветеранів відбудеться 27 серпня на стадіоні „Авангард” м. Кам’янки об 11:00 годині, кам’янчани прийматимуть команду з м. Золотоноші „Спартак-Колос”.

Володимир Ціперко,

головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації