Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Спартакіада серед команд державних службовців місцевих органів державної виконавчої влади

15 червня  збірна команда Кам’янського району взяла активну участь у міжрайонній Спартакіаді серед команд державних службовців місцевих органів державної виконавчої влади, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, яка проходила в смт Олександрівка Кіровоградської області. До складу команди ввійшли працівники відділів районної державної адміністрації та районної ради, районного військового комісаріату, Кам’янського ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області, районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області, відділу ДРАЦС ГТУЮ в Черкаській області, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Кам’янського РЕМ, відділення ДУ „Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”, Управління поліції охорони в Черкаській області. Збірну команду району очолювала перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шульга.

Свої вміння та навички спортсмени  продемонстрували у 7 видах спорту: шахи, шашки, теніс настільний, міні-футбол, волейбол, дартс, перетягування линви. За результатами змагань серед 10 заявлених команд в загальнокомандному заліку команда здобула 5 місце. В особистій першості по шахах Наталія Юрик (відділ ДРАЦС ГТУЮ в Черкаській області) та Микола Тихоненко (територіальний центр соціального обслуговування) зайняли ІІІ місце, за що отримали грамоти та подарунки.

Дякуємо Олександрівській районній державній адміністрації за запрошення взяти участь у Спартакіаді, спортивний азарт, створений на  змагальних майданчиках та позитивний настрій.

Ірина Коваленко