Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Шкіряний мяч

Шкіряний мяч

З метою підвищення масовості дитячого футболу України, організації культурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я підлітків і залучення їх до систематичних занять спортом, виявлення талановитих футболістів, популяризації та розвитку футболу щорічно проводиться Всеукраїнський турнір з футболу на призи клубу „Шкіряний м’яч”.

18 квітня 2018 року на стадіоні „Авангард” м. Кам’янки відбулися зональні обласні змагання з футболу на призи клубу „Шкіряний м’яч” серед школярів. Цього дня змагалися команди школярів 2004 року народження з села Телепине Кам’янського району та м. Чигирин. З привітанням до учасників звернулась перший заступник голови Кам’янської райдержадміністрації Тетяна Олександрівна Шульга, яка побажала командам вдалої гри та перемог на футбольних майданчиках.

За результатами гри наші юні футболісти поступились чигиринцям, які і продовжать подальшу боротьбу в турнірі в наступному етапі обласних змагань.

DSC04977  4  5