Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Кубок з футболу

Кубок з футболу

Традиційно, в травні, з нагоди Дня Перемоги проводиться кубок з футболу серед колективів фізичної культури, підприємств та організацій Кам’янського району.

Так в 2018 році у відкритому кубку з футболу серед колективів фізичної культури, підприємств та організацій Кам’янського району, з нагоди Дня Перемоги взяли участь футбольні колективи із сіл Косарі, Райгород, Михайлівки та команда із міста Кам’янки.

За волею жереба, 5 травня о 17:00 год. на косарському футбольному полі відбулася гра першої пари півфіналу відкритого кубку між командами сіл Косарі та Райгород. Протистояння суперників виливалось у видовищних гострих атаках і контратаках. Чергова атака косарчан в першій половині зустрічі досягла успіху. Та напочатку другого тайму райгородці зрівняли рахунок. Подальші дії команд на футбольному полі призвели до рівного рахунку 2:2. І тільки гол-красень наприкінці гри вивів команду села Райгород до фіналу відкритого кубку.

У другій парі ½ відкритого кубку 6 травня на стадіоні «Авангард» зустрілися команди із міста Кам’янки та села Михайлівки.

Кам’янчани впродовж всіх дев’яносто хвилин матчу протистояли суперникам, та за двадцять секунд до кінця основного часу в своєму шрафному майданчику порушили правила, що і призвело до успішного виконання пенальті суперниками. Отже з рахунком 1:2 михайлівчани стали другими фіналістами цьогорічного відкритого кубку з нагоди Дня Перемоги.

9 травня 2018 року  о 12:00 год. на стадіоні „Авангард” м. Кам’янки відбувся фінальний матч між командами сіл Райгород та Михайлівки.

Перша половина зустрічі пройшла у взаємних обмінах гострими ситуаціями  на стороні суперників та невлучними ударами в ствір воріт.

На початку другої половини матчу команда села Райгород вдало провела атаку, забивши гол у ворота суперників. Напруження на футбольному полі зростало, що виявилося у роздачі «гірчичників» футболістам обох команд-фіналістів.

Свою перевагу райгородці утримували біля двадцятип’яти хвилин, неприпиняючи атакувати супернників.

Після ряду замін, михайлівська команда черговою атакою наприкінці другого тайму зрівняла рахунок. Зосереджена гра на центральному нападаючому в завершальні хвилини матчу, не принесла перемоги райгородцям. Отож доля фінального поєдинку вирішилась у серії післяматчевих пенальті, де михайлівська команда була влучнішою.

За підсумком змагань 1:1 (п. пен. 5:4) володарем відкритого кубку з футболу 2018 року серед колективів фізичної культури, підприємств та організацій Кам’янського району, з нагоди Дня Перемоги стала команда села Михайлівки.

Командапереможець нагороджена кубком, а спортсмени — учасники фіналу пам’ятними медалями від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Володимир Ціперко,

головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації