Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Кам’янчани — володарі Кубку Черкаської області з баскетболу 2018 року

Кам’янчани — володарі Кубку Черкаської області з баскетболу 2018 року

9 червня 2018 року в спортивному залі КП „ФОСК „Атлант” відбувся зональний етап Кубку Черкаської області з баскетболу серед чоловічих команд, зустрічались команди Кам’янського та Корсунь-Шевченківського районів. У цьому поєдинку кам’янчани впевнено перемогли гостей з рахунком 71:46 та вийшли до наступного етапу змагань. Відзначилися влучними кидками Чигринов Олексій, Моца Богдан, Монько Олександр, Попик Віталій.

У суботу, 30 червня, в стінах ПС „Будівельник” відбувся фінал чотирьох Кубку Черкаської області з баскетболу. У першому півфіналі команда Кам’янського району виявилася сильнішою за команду з Умані 84:70. 34 очки приніс переможцям Чигринов Олексій, 21 – Сойніков Олег.

У головному матчі дня команда Кам’янського району зіграла з колективом Черкаського району і святкувала перемогу 81:76. У складі переможців 29 очок на рахунку Чигринова Олексія, 20 очок Сойнікова Олега, 10 у Магльованого Костянтина.

Команда Кам’янського району „Авіс” стала чемпіоном Кубку Черкаської області з баскетболу 2018 року  та отримала головний трофей змагань – кубок Федерації баскетболу Черкаської області. Найкращим гравцем Кубку визнано – Чигринова Олексія.