Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Футбольний турнір

Футбольний турнір

Традиційно, на початку жовтня, з нагоди відзначення Дня машинобудівника проводиться футбольний турнір серед команд ветеранів Кам’янського району.

Так 7 жовтня 2018 року на майданчику з синтетичним покриттям стадіону „Авангард” м. Кам’янки відбувся товариський матч з мініфутболу між командами „Тясмин” та „Машинобудівник”.

Турнір традиційно зібрав старих друзів – футболістів минулих років, які працювали в цехах Кам’янського машинобудівного заводу та гравців команди ветеранів „Тясмин”, що котрий рік поспіль беруть участь в чемпіонаті Черкаської області з футболу.

Чудова погода, яка нагодилась того дня, додала учасникам бадьорого настрою та приємних вражень від гри, результатом якої стала бойова нічия 6:6.

Спортивне свято було організовано сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Свій внесок у організацію турніру вніс депутат обласної ради Сергій Воронов.

Володимир Ціперко,

головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації