Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Друге коло чемпіонату району з міні-футболу 2017-2018

Друге коло чемпіонату району з міні-футболу 2017-2018

Після новорічних свят розпочалось друге коло чемпіонату району з міні-футболу 2017-2018 років, який організований сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Кам’янською громадською організацією „Кам’янська районна федерація футболу”.

Ігри чемпіонату району щосуботи проходять в спортивній залі комунального підприємства „Фізкультурнооздоровчому спортивному комплексі „Атлант” Кам’янської районної ради з 10 години. Цікавими і драматичними виявились поєдинки між лідерами чемпіонату в 8 та 9 турі.

У першому колі чемпіонату лідерство впевнено утримувала команда «Олімп» та в поєдинку з командою «Авіс» 27 січня 2018 року, який завершився нічиєю (4:4), олімповці опинились на другій сходинці турнірної таблиці, втративши перевагу в одне очко. Драматичною розв’язкою стала гра 3 лютого 2018 року між командами «Мустанг» та «Олімп». Перша двадцятихвилинка завершилась впевненою перевагою олімповців (5:2) та коли у другій половині гри хлопці з «Мустангу» зрівняли рахунок, напруга на майданчику зросла, перекинувшись на глядачів, які з кожним черговим м’ячем бурхливо підтримували ту чи іншу команду. Рахунок змінювався щохвилини, то стаючи рівним то змінюючись на м’яч, до того ж п’ять фолів у «Мустанга», проти чотирьох, вимагали обережної гри проти суперника. В результаті на останній хвилині другого періоду «Мустанг» забиває гол та виходить переможцем видовищного матчу.

Отже, станом на 5 лютого 2018 року очолює турнірну таблицю футбольна команда «Авіс», другі – команда «Мустанг», третя команда  «Олімп», у якої в запасі перенесена гра з косарчанами.

Та попереду, ще п’ять турів чемпіонату та цікавих ігор, які можуть змінити розташування команд у турнірній таблиці.

Найрезультативніший гравець чемпіонату району з міні-футболу 2017-2018 років є Гарнага Сергій („Авіс”), який забив 37 м’ячів.

турнірна таблиця