Головна » Новини » Управління ПФУ » Про проведення зустрічі в трудовому колективі «НОВОЇ ПОШТИ» та проведення флешмобу на тему «Ми за легальну заробітну плату»

10.01.2019 року начальник Кам’янського відділу  обслуговування громадян  Олександр Ціперко  провів зустріч з колективом  Кам’янського відділення «НОВОЇ ПОШТИ».

Під час заходу доведено до відому зміни у пенсійному законодавстві та інформацію про можливість  отримання громадянами дистанційних послуг з використанням нових інформаційних технологій Пенсійного фонду України. Так, використовуючи Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, зареєстровані користувачі можуть  отримувати інформацію зі своєї облікової картки не виходячи з дому в  будь-який зручний час, а саме: про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески, починаючи з 2000 року, переглядати дані власної пенсійної справи. Крім того, повідомлено про можливість отримувати певну інформацію на мобільний телефон, шляхом отримання СМС — повідомлення.

Доведено інформацію щодо важливості сплати страхових внесків та легалізації трудових відносин. В ході зустрічі було зосереджено увагу на те, що нелегальна зайнятість призводить до соціальної незахищеності працівників з одного боку та високих штрафів щодо роботодавців за використання нелегальної праці – з іншого.

Крім того, було надано брошури інформаційного характеру щодо переваг офіційного працевлаштування, умов призначення пенсій, добровільного соціального страхування та можливостей використання веб-порталу Пенсійного фонду України та інші.

По завершенні зустрічі працівниками відділення «НОВОЇ ПОШТИ» підтримано інформаційну акцію  та проведено флешмоб на тему «Ми за легальну заробітну плату».