Головна » Записи » Новини » Управління ПФУ » Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс для громадян

Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс для громадян

Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс для громадян — смс-інформування. За допомогою смс-повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій. Працівників — про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу. Для реєстрації заяви бажаючі повинні звернутися до Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс для громадян Кам’янського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області за адресою м. Кам’янка     вул. Декабристів, 2 кабінет №5.

Головний спеціаліст Кам’янського відділу обслуговування громадян Віолетта Сокол