Головна » Новини » Управління ПФУ » ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

22 червня 2017 року Чигиринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області проводить День відкритих дверей під гаслом «Реєструйся на Веб-портсиїі ПФУ зараз-заощаджуй час у майбутньому» для жителів Чигиринського та Кам’янського районів.

Управління надає можливість отримати необхідну інформацію з питань пенсійного забезпечення, сплати єдиного соціального внеску, змін пенсійного законодавства, скориставшись однією із дистанційних послуг, а саме: скориставшись ВЕБ — порталом (http://portal.nfn.gov.ua).

В громадських приймальнях спеціалісти управління проведуть заняття у «Школі майбутнього пенсіонера» по користуванню ВЕБ-порталом Пенсійного фонду.

В приміщеннях управлінь працюють окремі робочі станції, на якіх відвідувачі можуть зайти на ВЕБ -портал Пенсійного фонду України і дізнатися про необхідну для них інформацію.

Для відвідувачів, які прийдуть до управлінь своїм планшетом чи телефоном, є можливість скористатися WiFi підключенням до мережі Інтернет та навчитись отримувати дані із ВЕБ-порталу Фонду.

Якщо вас зацікавила можливість стати власником електронного кабінету і мати можливість користуватися ВЕБ -порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, то чекаємо Вас особисто (з паспортом та ідентифікаційним кодом).

За детальною інформацією Ви можете звернутись за телефонами «гарячої» лінії управління Пенсійного фонду України в Чигиринському районі 2 68 58 (код 04730) в Кам’янському районі 6 19 67 (код 04732)