Головна » Записи » Новини » Управління ПФУ » Агентський пункт ПФУ

Агентський пункт ПФУ

20 липня 2017 року заступником начальника Чигиринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Ціперко Олександром та завідувачем Кам’янського сектору обслуговування громадян Сокол Віолеттою на території Косарської сільської ради було відкрито агентський пункт Чигиринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області.

В приміщенні  Косарської сільської ради в агентському пункті прийом громадян буде вести спеціаліст Пенсійного фонду кожного другого вівторка місяця з 9 до 14 годин. Громадянам будуть надаватися такі послуги : довідкова інформація, прийом замовлень на видачу довідок та пенсійних посвідчень,  видача виготовлених довідок та пенсійних посвідчень, надання переліку документів для призначення (перерахунку) пенсій, надання консультацій, прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду.

Крім того, є домовленість з сільським головою Душейко Ліною про те, що при зверненні жителів в інший час, можливо буде звернутися до Чигиринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області через секретаря сільської ради по скайпу, про що розміщено в сільській раді оголошення.

В агентському пункті розміщено стенд про основні положення пенсійного законодавства та надано зразки заяв.

IMG_20170720_123109 IMG_20170720_123129 IMG_20170720_123151 IMG_20170720_123034