Головна » Записи » Новини » Управління агропромислового розвитку » Відповідь на критичний матеріал «У Кам`янському районі протестують проти будівництва курників МХП Косюка (лист жителів)», інтерне-видання «Провінція».

— 19 лютого 2016 року депутати районної ради скликали позачергову сесію. Тема обговорення єдина – бути чи не бути в районі птахофермам. При обговорені можливого заходу інвестора в першу чергу виникають питання можливих ризиків екологічного характеру. По суті на сьогоднішній день немає чітних даних про технологію, кількість птиці яка буде на птахофермах цим самим неможливо надати конкретну інформацію. Також  до Кам’янської районної державної адміністрації не надходило жодних заяв чи проектів, щодо будівництва ДП «Перемога Нова» птахоферм в нашому районі.

Загалом можна лише пояснити суть екологічних ризиків. По-перше, вирощування мільйонів птиці – це значні відбори води. Крім того, ми не знаємо як і куди будуть видаляться відходи, як утилізуватиметься послід. Утримання птиці за найсучасними технологіями неможливе без викидів у повітр’я значної кількості алергентів.

Після обговорення на голосування виносилося два питання: категорично проти будівництва і продовжувати вивчати цю тему. Першу пропозицію одноголосно підтримали всі присутні, тож друга відпала сама по собі – вивчати немає що, — наголосив начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Вадим Косюченко.