Головна » Записи » Новини » Управління агропромислового розвитку » Розвиток тваринництва у Кам’янському районі

Розвиток тваринництва у Кам’янському районі

Тваринництво розглядається як стратегічно важлива галузь у загальній структурі сільського виробництва. Вона має не тільки виробниче, а й соціальне, політичне та стратегічне значення, бо тваринництво — це зайнятість сільського населення, виробництво необхідних продуктів харчування, забезпечення харчової та переробної промисловості сировиною.

В сільгосппідприємствах, фермерських господарствах та господарствах населення району ведення робота щодо стабілізації та нарощування поголів’я свиней та великої рогатой худоби.

Станом на 13.07.2015 року в сільськогосподарських підприємствах району є в наявності 1875 голів ВРХ , що на 198 голови більше минулого року, в тому числі корів 618 голів. Валове виробництво молока становить 15608 ц, що більше до відповідного періоду минулого року на 1243ц. Продуктивність корів становить 2526 кг, що більше до відповідного періоду минулого року на 202 кг. Вирощування худоби в живій вазі становить 3109 ц, реалізація м’яса — 2915 ц. Середні добові прирости становлять: ВРХ 509 г; свині 486 г.

Поголів’я свиней в сільськогосподарських підприємствах становить 3536 голів, що менше до відповідного періоду минулого року на 495 гол.

Фахівцями відділу тваринництва управління агропромислового розвитку райдержадміністрації постійно проводиться активна робота по наданню практичної, теоретичної та методичної допомоги в організації створення фермерських господарств закупівлі племінного молодняку та виробництва продукції тваринництва і її реалізації.