Головна » Записи » Новини » Розпорядження » Про запровадження особливого карантинного режиму на земельній ділянці ТОВ „АПК-Сервіс” на адмінтериторії Жаботинської сільської ради

КАМ’ЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІРОЗПОРЯДЖЕННЯ

30.07.2014 № 159

Про запровадження особливого карантинного режиму на земельній
ділянці ТОВ „АПК-Сервіс” на адмінтериторії Жаботинської сільської
ради в зв’язку з виявленням регульованого шкідливого організму амброзії полинолистої

Відповідно до п. 8, 11 ст. 16, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, ст. 12, 33 Закону України „Про карантин рослин”, подання державного фітосанітарного інспектора Черкаської області від 30.07.2014 в зв’язку з виявленням вогнищ регульованого шкідливого організму — амброзії полинолистої (далі-амброзія), що підтверджено висновком фітосанітарної експертизи від 30.07.2014 за № ФЛ23/003980-В, виданої ДУ „Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія”, з метою своєчасної локалізації і ліквідації регульованого шкідливого організму:
1. Запровадити з 30.07.2014 особливий карантинний режим по регульованому шкідливому організму амброзії полинолистій на земельній ділянці сільськогосподарського призначення площею 12,0 га ріллі ТОВ „АПК-Сервіс” на адмінтериторії Жаботинської сільської ради Кам’янського району терміном на 5 років.
2. Встановити регульовану зону загальною площею 20 га.
3. Заборонити ТОВ „АПК-Сервіс” :
3.1. вивезення за межі карантинної та регульованої зон об’єктів регулювання без проведення догляду та інспектування рослинної продукції спеціалістами державної фітосанітарної інспекції Черкаської області;
3.2. зберігати рослинну продукцію, засмічену насінням карантинних бур’янів, поряд з незасміченими партіями;
3.3. висівати заражене амброзією насіння сільськогосподарських культур;
3.4. використовувати на корм тваринам та птиці продукцію, яка містить насіння карантинних бур’янів, без термічної або механічної переробки;
3.5. вивозити заражену рослинну продукцію (сіно, солому, полову, зерно і зерновідходи) за межі господарства без дозволу державної фітосанітарної інспекції;
3.6. залишати на узбіччях доріг, на необроблених земельних ділянках та інших місцях вогнища амброзії;
3.7. використовувати грунт з карантинної ділянки для набивання парників.
4. Дозволити використовувати транспортні засоби, склади з-під засміченої продукції тільки після термічної або механічної обробки;

5. Рекомендувати ТОВ „АПК-Сервіс” проводити заходи по боротьбі з карантинним бур’яном амброзією полинолистої агротехнічним методом — скошуванням рослин на початку цвітіння, висівом на земельній ділянці ранніх зернових культур та хімічним — обприскуванням гербіцидами дозволеними до використання в Україні.
6. Рекомендувати ТОВ „АПК-Сервіс”:
6.1. приймати і перевозити об’єкти регулювання із карантинних зон тільки за наявності у відправника карантинних сертифікатів згідно ст. 29 Закону України „Про карантин рослин” в редакції від 19.01.2006 №3369-ІV;
6.2. суворо дотримуватися карантинних вимог при транспортуванні, зберіганні, переробці та реалізації продукції рослинного походження, на яку розповсюджуються карантинні обмеження щодо карантинних бур’янів.
7. Державній фітосанітарній інспекції Черкаської області на вище вказаній земельній ділянці забезпечити:
7.1. проведення інспектування та фітосанітарної експертизи об’єктів регулювання;
7.2. здійснення контролю за проведенням локалізації та ліквідації регульованих шкідливих організмів.
8. Відділу інформаційної політики, доступу до публічної інформації та взаємодії з громадськістю апарату райдержадміністрації протягом доби оприлюднити розпорядження в офіційному друкованому виданні та на сайті райдержадміністрації.
9. Копію розпорядження направити в державну фітосанітарну інспекцію Черкаської області.
10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків, державного інспектора Державної фітосанітарної інспекції Черкаської області Шкалібер-
ду С.М. та відділ інформаційної політики, доступу до публічної інформації та взаємодії з громадськістю апарату райдержадміністрації

Голова А. Плєшкань