Головна » Новини » Робочі наради з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей

Робочі наради з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей

14 травня 2019 року  під  керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка  та 16 травня 2019 року під  керівництвом  першого заступника голови  районної державної адміністрації Тетяни Шульги відбулися робочі наради з сільськими головами з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей в районі. Обговорювалися питання фінансування з районного бюджету та бюджетів сільських рад району.

Директорами пришкільних таборів району складено списки категорійних дітей та дітей 1-4 класів для організації відпочинкових змін у таборах. Питання організації  оздоровчої кампанії 2019 року перебуває на постійному контролі у голови районної державної адміністрації.