Головна » Записи » Новини » Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей

Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей

На виконання Законів України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Указу Президента України № 150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників АТО» 11 квітня 2018 року в приміщенні Кам’янського районного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Особливості надання соціальних послуг учасникам АТО» за участю начальника відділу організаційно-правової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Пони Людмили Михайлівни. Організатором даного заходу виступив Кам’янський РЦСССДМ.

В семінарі взяли участь перший заступник голови РДА – Шульга Т.О., директор Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості – Бурдєєва Т.С., начальник Кам’янського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області – Ціперко О.А., директор Кам’янського РЦСССДМ – Штрик Н.Ф., начальник відділу персоніфікованого обліку УСЗН – Гончаренко Н.В., два головних спеціаліста відділу персоніфікованого обліку УСЗН – Голота М.В. та Чучко С.М., спеціаліст районного військового комісаріату – Рула М.Д., спеціаліст відділу у Кам’янському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області – Міщанчук С.О., спеціалісти відділу освіти та Кам’янської ЦРЛ.

Під час семінару були розглянуті життєві історії військовослужбовців, їхнє ставлення до війни та реалії повсякденного життя. Було обговорено питання їхнього стану, їхнього самопочуття, потребу у психологічній реабілітації військовослужбовців. Було наголошено про те, що людина після фронту ще довго сприймає мирне життя через призму побаченого там, що бійцю, що повернувся із зони бойового зіткнення, потрібен час на адаптацію. І надзвичайно важливо, щоб саме в цю мить поруч була його родина та спеціалісти які можуть надати необхідну допомогу.

Наталія Штрик
директор Кам’янського
районного центру соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді