Головна » Записи » Новини » Питання дотримання страхувальниками трудового законодавства  в частині легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення обговорили на засіданні комісії

Виплата заробітної плати та легалізація зайнятості населення є пріоритетними завданнями державної політики та знаходяться в постійному полі зору органів державної влади.

14 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Шульги відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, виплати заробітної плати у розмірі не нижче визначеного законодавством.

В роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  пенсійного фонду та інші. Також були запрошені керівники підприємств району та приватні підприємці, у яких рівень заробітної плати нище середньої по району.

На початку засідання Тетяна Олександрівна наголосила, що соціальна захищеність кожного працюючого громадянина – це передусім легалізація робочих місць та заробітної плати. Тому, нам потрібно працювати дієво та результативно.

У ході проведення засідання комісії відбулося активне обговорення даного питання.

Спілкуючись із запрошеними керівниками Тетяна Олександрівна наголошувала на персональній відповідальності кожного за виплату зарплати працівникам та сплати внесків до пенсійного фонду.

На закінченню засідання були прийняті рішення щодо роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо дотримання ними вимог законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної  заробітної плати та легалізації зайнятості населення.