Головна » Новини » ОДА інформує » З програмою ULEAD з Європою започатковуємо модульне навчання формату MBA для команд ОТГ, – Геннадій Зубко

Спільно з програмою ULEAD з Європою започатковуємо комплексне модульне навчання формату MBA для голів та лідерів ОТГ. Мета – сформувати потужні менеджерські команди у громадах, дати сучасну бізнес-підготовку і знання для ефективного управління, розвитку громад та впровадження проектів. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, Концепція поєднуватиме різні форми: тренінги, практичні семінари, дистанційне навчання, експертні консультації, літні школи, стажування, спільноти практиків, навчальні мережі. По завершенню курсу – обов’язкове тестування або складання іспиту.

«Стратегічне планування, проектний та інвестиційний менеджмент, управління фінансами та розумне бюджетування, створення якісних сервісів в освіті, медицині, адмінпослугах – знання і навички, отримавши які команди ОТГ зможуть ефективно впроваджувати зміни у своїх громадах, зробити їх спроможними та конкурентноздатними. Дякую програмі ULEAD з Європою за співпрацю, сучасні підходи та підтримку», – зазначив Геннадій Зубко.

Довідково щодо Концепції навчання:

Теми згруповані у 3 кластери, які відображають найголовніші пріоритети і потреби розвитку громад:

Кластер A: Становлення ефективної та спроможної ОТГ

Кластер B: Розробка та надання високоякісних муніципальних послуг