Головна » Записи » Новини » ОДА інформує » Як отримати копії документів, що містяться в реєстраційній справі юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи

Розділом III Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10 червня 2016 року за №1657/5, визначені умови та процедура надання документів, що містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі.

Документи, що містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі надаються за запитом, установленого Міністерством юстиції України зразка, про надання документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, фізичної особи — підприємця, заявника, шляхом звернення до центру надання адміністративних послуг, утвореного при суб’єкті державної реєстрації, що відповідно до Закон) України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб ~ підприємців та громадських формувань» (далі — Закон) уповноважений зберігати реєстраційні справи у паперовій формі.

У разі якщо відповідно до Закону державна реєстрація проводиться Міністерством юстиції України та його територіальними органами, документи, що містяться в реєстраційній справі _ч паперовій формі, надаються за запитом заявника шляхом звернення до Міністерства юстиції України або його територіальних органів, що відповідно до закону уповноважені зберігати реєстраційні справи у паперовій формі.

Разом із запитом заявник подає документ, що підтверджує внесення плати за надання документа в паперовій формі, що міститься у реєстраційній справі. Плата справляється за кожен отриманий документ.
Запит не пі для гас реєстрації у Єдиному державному реєстрі у разі відсутності документа про внесения плати за надання документів, що містяться у реєстраційній справі.

Кількість документів, щодо яких подається запит, не обмежується.

Частини 4 статті 36 Закону визначено, то за надання документа в паперовій формі, що міститься в реєстраційній справі, справляється плата в розмірі 0,07 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Відповідно до частини 5 статті 36 Закону адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на і січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.