Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Записи » Новини » ОДА інформує » Увага! Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та обласного оперативного штабу

Увага! Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та обласного оперативного штабу

Для забезпечення захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та швидкого реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству.

Зі складом оперативного штабу можна ознайомитись на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (http://uprav.ck.minjust.gov.ua).

Чергове засідання оперативного штабу відбудеться у середу 8 листопада 2017 року об 11.00. Адреса місця розташування: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 244. Номер телефону гарячої лінії: (0472) 33-00-27.

Щотижня мобільні точки доступ} з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до склад)’ яких входять представники ГТУЮ у Черкаській області. Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги у сфері земельних відносин.

На наступному тижні виїзд буде здійснено в такі населені пункти Черкаської області:

07.1 1.2017 р. — м. Шпола, вул. Лозуватська, 60,

09.11.2017 р. — с. Леськи, Черкаський район, вул. Центральна, 53.

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

/* */