Головна » Новини » ОДА інформує » Увага! Робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та обласного оперативного штабу

Для забезпечення захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та швидкого реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству.

Зі складом оперативного штабу можна ознайомитись на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (http://uprav.ck.minjust.gov.ua).

Чергове засідання оперативного штабу відбудеться у середу 8 листопада 2017 року об 11.00. Адреса місця розташування: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 244. Номер телефону гарячої лінії: (0472) 33-00-27.

Щотижня мобільні точки доступ} з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до склад)’ яких входять представники ГТУЮ у Черкаській області. Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги у сфері земельних відносин.

На наступному тижні виїзд буде здійснено в такі населені пункти Черкаської області:

07.1 1.2017 р. — м. Шпола, вул. Лозуватська, 60,

09.11.2017 р. — с. Леськи, Черкаський район, вул. Центральна, 53.

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!