Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Записи » Новини » ОДА інформує » Урядом внесено зміни до Типового договору оренди землі.

Урядом внесено зміни до Типового договору оренди землі.

22 листопада 2017 року урядом прийнята постанова № 890 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі — Постанова).

Даною Постановою Кабінет Міністрів України удосконалив механізм використання і охорони земель, збереження та відновлення родючості грунтів.

Зокрема, документом запроваджується фіксація в договорі оренди показників якісних характеристик ґрунтового покриву земельної ділянки на момент її передачі в оренду. Це дасть можливість контролювати ефективне та раціональне використання орендарями земельних ділянок, зокрема недопущення погіршення якості ґрунтів.

Постанова передбачає відшкодування орендодавцю — власнику земельної ділянки збитків у разі погіршення якості ґрунтового покриву орендованої земельної ділянки або приведення її у непридатний для використання за цільовим призначенням стан. Також встановлюються конкретні строки сплати орендної плати за користування земельною ділянкою та встановлюється відповідальність у разі несвоєчасної сплати.

З текстом Постанови можна ознайомитися на Урядовому портапі за посиланням http://vww.kmu.gov.ua/control/ukycardnpd7docicH250448827.

/* */