Головна » Новини » ОДА інформує » ПРЯМА МОВА. ЮРІЙ Ткаченко про ремонт черкаського мосту

ПРЯМА МОВА. ЮРІЙ Ткаченко про ремонт черкаського мосту

– Стартує вже з понеділка, 19 червня. Поінформую про найголовніше в цьому питанні.

• НАГАЛЬНА ПОТРЕБА

Міст – в аварійному стані. Є висновок фахівців. Утім це видно навіть неозброєним оком. Прогнилі плити, крізь які проглядається Дніпро. Міст ходить ходором, коли великий потік транспорту. Розходяться шви. За останні 2 роки плити обвалювались 6 разів.

За менш аніж рік на дамбі трапились 32 ДТП.

• ЩО РОБИТИМУТЬ

Попередньо ремонт триватиме близько 4 місяців. За цей час на мосту укладуть суцільну монолітну плиту на всій проїзній частині, влаштують нову гідроізоляцію, покладуть два шари асфальтобетонного покриття, пофарбують залізні ферми тощо.

Паралельно з мостом ремонтуватимуть також дорожнє полотно самої дамби, протяжністю 12 км.

• ОБМЕЖЕННЯ РУХУ

Без цього повноцінний ремонт неможливий!

ОСОБЛИВА УВАГА (!!!): з понеділка, 19 червня, ще буде дозволений проїзд приватного транспорту (до 5 тонн) у «вікна»: з 6.00 до 9.00 і з 16.00 до 19.00.

Домовились про це зі Службою автодоріг області та підрядниками. Аби плавно входити в обмеження руху та призвичаювати людей – поки заплановані ремонтні роботи це дозволяють.

АЛЕ за тиждень-два (точну дату повідомимо завчасно!) будуть діяти обмеження, анонсовані раніше.

Тобто проїзд через міст буде дозволений ЛИШЕ:

1. Автобусам і спецтранспорту у визначені години:

щодня

з 6.00 до 9.00;

з 16.00 до 19.00.

Кількість рейсових автобусів (сполучення лівого та правого берегів) – 28 одиниць в один бік. Плюс чергові пасажиромісткі автобуси. Працює моніторингова група – для оперативного корегування.

1. Дизельним потягам.

Дійсні традиційні графіки:

–  від станції Черкаси о 07.30, 17.10 і 22.15;

– від станції Золотоноша о 01.31, 13.26 та о 20.01.

Додаткові:

– від станції Черкаси о 12.02 та 14.41;

– від станції Золотоноша о 13.11 та 15.52.

ДЛЯ РЕШТИ ТРАНСПОРТУ – ОБ’ЇЗД.

Будуть інформаційні стенди зі схемами об’їзду.

Попереджувальні дорожні знаки.

На під’їздах до дамби цілодобово чергуватимуть патрулі – для допомоги водіям.

Для підприємців: вантажопідйомність мосту через Дніпро в районі Канівської ГЕС – 30 тонн. Сільгосптехніка, негабаритний транспорт – за окремим порядком.

Дозвіл – у Канівської ГЕС. Керівник – Василь Андрійович Гринь.

(0236) 3-33-75 (приймальня)

(0236) 3-24-18 (начальник зміни станції, цілодобово)

ДЛЯ ВСІХ ПИТАНЬ – ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ: (0472) 36-11-13 (контактний центр ОДА)

Так, це незручності. Але вони тимчасові.

БЕЗПЕКА ВАЖЛИВІША!!!

міст