Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Новини » ОДА інформує » Президент вважає неприйнятним, що народні депутати, користуючись недоторканністю, уникають відповідальності за злочини

Президент вважає неприйнятним, що народні депутати, користуючись недоторканністю, уникають відповідальності за злочини

Президент Петро Порошенко вважає неприйнятним, що народні обранці, користуючись недоторканністю, мають можливість уникати відповідальності у разі скоєння ними злочинів.

«На сьогоднішній день вже дуже багато є прикладів, коли затримані міністри, депутати. Парламент голосує зняття депутатської недоторканності, але поки він голосує, депутати інколи втікають за кордон – і це є абсолютно неприйнятним», — наголосив Глава держави під час лекції для студентів юридичного факультету університету імені Тараса Шевченка у Києві.

Петро Порошенко висловився за скасування депутатської недоторканності, аби правоохоронні органи мали можливість притягнути до відповідальності тих, хто знехтував Законом.

«Тому в Парламенті знаходиться мій проект змін до Конституції щодо скасування депутатської недоторканності. Так само, як ми скасували суддівську недоторканність», — сказав Президент. Він нагадав, що у рішення про скасування недоторканності суддів також ніхто не вірив. «Ніхто не вірив, що це реально зробити», — додав Петро Порошенко.

/* */