Головна » Записи » Новини » ОДА інформує » Президент вважає неприйнятним, що народні депутати, користуючись недоторканністю, уникають відповідальності за злочини

Президент Петро Порошенко вважає неприйнятним, що народні обранці, користуючись недоторканністю, мають можливість уникати відповідальності у разі скоєння ними злочинів.

«На сьогоднішній день вже дуже багато є прикладів, коли затримані міністри, депутати. Парламент голосує зняття депутатської недоторканності, але поки він голосує, депутати інколи втікають за кордон – і це є абсолютно неприйнятним», — наголосив Глава держави під час лекції для студентів юридичного факультету університету імені Тараса Шевченка у Києві.

Петро Порошенко висловився за скасування депутатської недоторканності, аби правоохоронні органи мали можливість притягнути до відповідальності тих, хто знехтував Законом.

«Тому в Парламенті знаходиться мій проект змін до Конституції щодо скасування депутатської недоторканності. Так само, як ми скасували суддівську недоторканність», — сказав Президент. Він нагадав, що у рішення про скасування недоторканності суддів також ніхто не вірив. «Ніхто не вірив, що це реально зробити», — додав Петро Порошенко.