Головна » Новини » ОДА інформує » Форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців га громадських формувань

Форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань затверджено наказом Міністерства юстиції України від 18.11.201 б № 3268/5 (зі змінами).

До форми 3 (Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань) були внесені окремі зміни згідно з Наказом Міністерства юстиції України № 4146/5 від 29.12.2018.

Актуальні форми заяв можна знайти на сайтах:

-Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області (http://uprav.ck.ininjust.gov.ua/formy-zaiav/).

Згідно пункту 2 частини 1 статті 27 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» (далі — Закон) однією з підстав для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації є невідповідність документів вимогам, установленим статтею 15 Закону. А саме, частиною 2 статті 15 Закону встановлено, що форми заяв про державну реєстрацію затверджуються Міністерством юстиції України.

Тому звергаємо увагу, що заявнику при заповненні форм заяв у сфері державної реєстрації необхідно бути

982/01/01-21 бід 08.02.2019

актуальні форми заяв та не змінювати їх (видаляти або додавати окремі блоки заяви, додавати рядки в блоках заяви).