Головна » Записи » Новини » Вітання РДА » 24 червня – День молоді

24 червня – День молоді

Шановні представники молодого покоління!

Вітаю Вас з Днем Молоді!

Від імені районної державної адміністрації прийміть найщиріші привітання із святом – Днем молоді.

Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Нині українська держава переживає непростий період свого розвитку. Вихід із скрутного становища вимагає вашої підтримки, молодечого завзяття, ентузіазму, підприємливості, ініціативи. Всім нам випала можливість розбудовувати Україну, створювати цивілізоване суспільство.

Сподіваємося на вашу чітку, громадянську позицію, розуміння складних суперечностей часу.

Молодь, спрямовуючи погляд у майбутнє, має шанувати історію рідної Батьківщини, багатовікові традиції свого народу, надбання старших поколінь, берегти і примножувати їх.

Нехай у цьому благородному прагненні вашими надійними супутниками будуть наполегливість і удача, любов і радість, творчість і оптимізм!

Щастя вам, радості, здійснення мрій!

Голова

районної державної адміністрації                                           Б.М.Солошенко