Головна » Новини » Нарада при голові райдержадміністрації

Нарада при голові райдержадміністрації

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Солошенка  11 квітня 2018 року в залі засідань Будинку рад відбулася нарада з головами сільських рад.

У засіданні взяли участь голова районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шульга, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Гвоздик, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Лєна Тихонова, військовий комісар Кам’янського районного військового комісаріату Олег Петров, голова міської ради Володимир Тірон, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Кам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янської районної ради Світлана Німченко та голови сільських рад.

На порядок денний виносилося чотири питання:

1. Про прийняття рішень щодо місцевих податків та зборів.
  2. Про аналіз інвестиційних проектів фонду регіонального розвитку в районі за 2017 рік та співпраця з фондом у 2018 році.
  3. Про проведення чергового призову 2018 року.
  4. Про впровадження медичної реформи в районі.

По першому питанню перед присутніми виступила перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шульга, яка проаналізувала рішення сільських рад на предмет дотримання норм Податкового кодексу України із змінами та доповненнями та надала окремі рекомендації. Зробила аналіз поданих декларацій про майновий стан і доходи громадянами району, в т.ч. власниками земельних часток (паїв) та сільськогосподарської техніки.

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Лєна Тихонова зробила аналіз інвестиційних проектів фонду регіонального розвитку в районі за 2017 рік та співпраця з фондом у 2018 році.

Кам’янською районною державною адмінстрацією на он-лайн платформі ДФРР було зареєстровано та подано на оцінювання 9 проектів, які планується фінансувати у 2018 році. Черкаською регіональною комісією з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку оцінено усі 9 проектів , — зазначила Лєна Вікторівна.

Будівництво мініфутбольного майданчика з синтетичним покриттям (штучна трава) на території Жаботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна,10, с.Жаботин Кам'янського району Черкаської області».

Придбання комбінованого трактора ДТЗ-5404К для Жаботинської сільської ради.

Капiтальний ремонт по проведенню термомодернiзацii будiвлi Фляркiвського сiльського клубу, с. Фляркiвка Кам'янського району Черкаської областi.

Капiтальний ремонт по проведенню термомодернiзації будiвлi Будинку культури в с. Жаботин Кам'янського району Черкаської областi.

Капітальний ремонт по термомодернізації будівлі Жаботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Жаботин Кам’янського району Черкаської області.

Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Пляківка Кам’янського району Черкаської області.

Капітальний ремонт по проведенню термомодернізації будівлі поліклінічного відділення Кам’янської центральної районної лікарні по вул. Покровська 90  м. Кам’янка Черкаської області.

Капітальний ремонт даху з впровадженням енергоефективних заходів поліклінічного відділення Кам’янської центральної районної лікарні по вул. Покровська 90 м. Кам’янка Черкаської обл.

Капітальний ремонт з термомодернізації приміщення Комунального підприємства «Фізкультурно-оздоровчий спортивний комплекс «Атлант» Кам’янської районної ради за адресою: Черкаська обл., м. Кам’янка, вул. Героїв Майдану, 48.

По кожному проекту, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України від 24.04.2015 № 80 із внесеними змінами, було заповнено форми інвестиційних програм і проектів та форми технічного завдання на інвестиційні пргорами і проекти регіонального розвитку, додано та загружено перелік усіх необхідних документів в сканованому вигляді на он-лайн платфомі.

Здійснивши аналіз поданих на реєстрацію проектів, слід відмітити, що крім Жаботинської сільської ради та Михайлівської ОТГ решта органів місцевого самоврядування є пасивними, і сподіваються на допомогу від усіх окрім себе.

По питанню  проведення чергового призову 2018 року доповів  військовий комісар Кам’янського районного військового комісаріату Олег Петров.

— З 01 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15.02.2018 № 33/2018 щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні — травні

2018 року. Призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 — річного віку. Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі’ в  АТО не залучаються.

Важливим на сьогоднішній день питанням є впровадження медичної реформи на території району. По даному питанню доповіла головний лікар комунального некомерційного підприємства «Кам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янської районної ради Світлана Німченко. У своєму виступі Світлана Василівна зупинилася на основних організаційних моментах щодо її впровадження.

У цілому, нарада пройшла в конструктивному руслі, а роз’яснення, отримані під час роботи, дозволять керівникам уникнути багатьох проблемних питань у їх професійній діяльності.

P80411-090208  P80411-090216