Головна » Новини » На нараді обговорювали земельні питання

На нараді обговорювали земельні питання

13 листопада 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Солошенка відбулась нарада щодо сплати за оренду землі та земельні паї на території району. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, заступник начальника — начальник  Кам’янського відділення Смілянської   ДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Ольга Крамар та ін.

Ольга Гвоздик — начальник фінансового управління райдержадміністрації ознайомила присутніх з інформацією про збільшення розміру  орендної плати за використання земельних часток (паї) та сплату податків.

Заступник начальника — начальник  Кам’янського відділення Смілянської   ДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Ольга Крамар проаналізувала питання використання неуспадкованих та невитребуваних часток (паїв), декларування податкових зобов’язань з податку орендної плати за землю.

За результатами наради було вирішено переглянути розмір орендної плати за земельні ділянки, надані для потреб сільськогосподарського виробництва та привести їх розмір у відповідність до Податкового кодексу України.

Підводячи підсумки, голова райдержадміністрації Богдан Солошенко наголосив на тому, що сільськогосподарські та  фермерські господарства вносять великий вклад в розвиток сільського господарства. Вони досягають високих показників, тому органи влади завжди готові підтримувати та допомагати в їх нелегкій праці.