Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Новини » На боротьбу із снігами…

На боротьбу із снігами…

Зимова казка для романтиків й справжнє випробування для комунальників.

Питання розчищення автодоріг району від снігових заметів знаходиться на постійному контролі у голови райдержадміністрації Богдана Солошенка.

10 січня 2019 року в кабінеті голови райдержадміністрації була проведена робоча нарада з питання забезпечення максимальної готовності служб району до ліквідації наслідків негоди. Це першочергове завдання, тому що за прогнозами синоптиків в найближчий час очікується значне погіршення погодних умов – інтенсивні снігопади.

Богдан Миколайович наголосив на тому, що тільки спільними зусиллями зможемо подолати наслідки негоди і забезпечити безперебійний рух автотранспорту територією району.

В засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шульга, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Лєна Тихонова, начальник філії  «Кам’янський райавтодор» Олександр Сундуков, начальник відділу з питань надзвичайних ситуації та екології управління агропромислового розвитку та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Сергій Рибалка, начальник районного сектору УДСНС в Черкаській області Сергій Щербак, представники Кам’янського відділення поліції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області та інші.

/* */