Головна » Новини » Кам’янчани відзначили День Збройних Сил України

Кам’янчани відзначили День Збройних Сил України

6 грудня в Україні відзначається свято – День Збройних Сил України. Це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

З цієї нагоди 6 грудня 2017 року в районному будинку культури відбувся святковий концерт.

Зі словами вітань до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Сундуков, голова міської ради Володимир Тірон та  військовий комісар Кам’янського районного військового комісаріату Олег Петров.

— Вітаємо усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу. Переконані, що в будь-якій ситуації Збройні Сили України надійно захистять територіальну цілісність України, не допустять появи іноземних військ на нашій землі. Бажаємо всім вам мужності, сил і здоров’я, добра у родинах, миру і спокою на всій українській землі. Слава вам і слава Україні! — зазначив у своїй промові Сергій Олександрович.

З нагоди Дня збройних сил України почесних гостей свята, учасників АТО   відзначили почесними грамотами. Пам’ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

По закінченню урочистої частини відбувся святковий концерт.

P71206-132842  P71206-133319

P71206-135927 P71206-133917