Головна » Записи » Новини » Кам’янчани відзначили День Збройних Сил України

Кам’янчани відзначили День Збройних Сил України

5 грудня в Україні відзначається День волонтера, а 6 грудня —  День Збройних Сил України.

З цієї нагоди 6 грудня 2018 року в районному будинку культури відбувся святковий концерт.

Зі словами вітань до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Сундуков, голова міської ради Володимир Тірон,  військовий комісар Кам’янського районного військового комісаріату Олег Петров та голова громадської організації «Група Патріот» Костянтин Плосконос.

— Вітаємо усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу. Переконані, що в будь-якій ситуації Збройні Сили України надійно захистять територіальну цілісність України, не допустять появи іноземних військ на нашій землі. Бажаємо всім вам мужності, сил і здоров’я, добра у родинах, миру і спокою на всій українській землі. Слава вам і слава Україні! — зазначив у своїй промові Сергій Олександрович.

З нагоди Дня волонтера та Дня збройних сил України почесних гостей свята, учасників АТО, волонтерів відзначили спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Пам’ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

Впродовж усієї урочистої частини було багато музики, пісень і танців. Свою творчість на цьому концерті демонстрували юні вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва, ансамбль «Самоцвіти», народний аматорський хоровий колектив «Яворина» районного будинку культури, Анастасія Федоренко, Ліза Бабенко, Олександр Воскобойнік та інші.