Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » Я і моя професія

Я і моя професія

Кожен з нас знає, наскільки важливо знайти своє місце в житті, займатися справою, котра до душі, самоствердитися у світі професій. З метою допомоги школярам у виборі професії, надання якомога більше необхідної інформації про перспективні, конкурентоспроможні на сучасному ринку праці професії, спеціалісти центру зайнятості організовують Дні відкритих дверей, професіографічні екскурсії, пропонують пройти безоплатне комплексне тестування, яке допомагає учням виявити власні нахили і здібності до різних видів діяльності.

В листопаді 2017 року  Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції «Випускник-2018»  серед учнівської молоді,  з метою підвищення рівня компетентності учнів у сфері професійного самовизначення,  профорієнтаційної  підтримки та всебічного розвитку творчого потенціалу, проводиться профорієнтаційний фотоконкурс «Я і МОЯ ПРОФЕСІЯ».

Активну участь в конкурсі взяли   також учні Кам’янського району. Всі фотороботи розміщені на сторінці Черкаської обласної служби зайнятості в соціальній мережі Facebook.  Представлені на конкурс дитячі роботи були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, проте учасники конкурсу вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. Роботи школярів, як і їхні мрії – дуже різноманітні. Діти мріють бути лікарями та актрисами, бібліотекарями, будівельниками, садівниками, вихователями, космонавтами, міліціонерами, трактористами, а також кухарями, перукарями, електрогазозварниками, учителями та художниками.

Бажаючі можуть переглянути фотороботи, підтримати учнів шкіл нашого міста та проголосувати натиснувши  «Like» — «подобається» під фото.

Заступник начальника відділу

надання соціальних послуг                                                    О.Корецька