Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » Співпраця з роботодавцями

Співпраця з роботодавцями

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарок вакансій з метою оперативного задоволення кадрових потреб.

Так 10 липня 2018 року в приміщенні Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено міні-ярмарку вакансій з ТОВ «Світ ласощів» та ФОП  Шарков С.В. Даний захід відвідали 27осіб з числа безробітних та пошукачів роботи. Представник ТОВ «Світ ласощів» презентувала такі вакансії,  як укладальник-пакувальник, оператор лінії, транспортувальник, слюсар, комірник, пекар, хімік, налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції, а ФОП Шарков презентував вакансії – касир та продавець піци.

Відвідувачі заходу отримали вичерпну інформацію про актуальні вакансії, ознайомились про вимоги роботодавців до майбутніх працівників та отримали відповіді на запитання, що їх цікавили, а саме: соціальні гарантії, умови праці, розмір заробітної плати, транспортна доступність.

Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності фахівців служби зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів. Завдяки проведенню таких заходів досягається головна мета – максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення.

Фахівець з питань зайнятості І категорії

Відділу надання соціальних послуг                                       Н.Гармаш