Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » Співпраця служби зайнятості з ПАТ «Укрзалізниця»

Співпраця служби зайнятості з ПАТ «Укрзалізниця»

З метою організації співпраці служби зайнятості з ПАТ «Укрзалізниця», підвищення рівня поінформованості громадян про послуги служби зайнятості 08 червня 2018 року фахівцями Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості була проведена виїзна акція на площі перед залізничним вокзалом Кам’янського відділення Шевченківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Одеська залізниця ПАТ «Укрзалізниця».

Під час роботи на залізничному вокзалі фахівці Кам’янської філії надавали громадянам вичерпну інформацію щодо можливості працевлаштування за актуальними вакансіями на ринку праці міста, проходження професійного навчання, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру,  про умови та механізм надання ваучерів населенню.

Наголошено на поглибленні співпраці з службою зайнятості в профорієнтаційному напряму, підготовці та перепідготовці спеціалістів та укомплектуванні кваліфікованим персоналом вакантних посад підприємства.

Заступник начальника відділу

надання соціальних послуг                                                        О.Корецька