Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » Про інформаційний семінар для батьків

Про інформаційний семінар для батьків

В рамках акції «Випускник» в приміщенні Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості 30.03.2018 був проведений профінформаційний семінар для опікунів, піклувальників, прийомних батьків  та батьків-вихователів, які мають випускників шкіл з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У семінарі взяли участь: директор Кам’янської районної флії Черкаського ОЦЗ Бурдєєва Т.С., заступник начальника відділу надання соціальних послуг Кам’янської районної філії Черкаського ОЦЗ Корецька О.О., начальник сектору ювенальної превенції Кам’янського ВП Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області Бугаєвський С.І., представник Управління соціального захисту населення Кам’янської РДА Моца В.О., представник  відділу освіти Кам’янської РДА Кіян Н.К., начальник Служби у справах дітей Кам’янської РДА Маслєй А.М., представник Служби у справах дітей Кам’янської РДА Кіян  О.В.

У ході роботи були розглянуті наступні питання:

• Перспективні професії та спеціальності на сучасному ринку праці
  • Профнавчання
  • Ознайомлення з послугами служби зайнятості, які надаються задля всебічної підтримки та супроводу школярів під час формування у них професійної спрямованості.
  • Ознайомлено відвідувачів з різноманітними тестами та методиками, які застосовують при виборі професії; етапами професійного самовизначення та формулою вибору професії «хочу-можу-треба», разом обговорили прогресивні та сучасні спеціальності, а також кроки щодо того, як досягти кар’єрного успіху. Відбулася відеотрансляція відеороликів «Вибір професії»
  • Соціальний захист та захист майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
  • Права, обов’язки та відповідальність опікунів/піклувальників, прийомних батьків
  • Оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
  • Особливості оформлення субсидій
  • Про зовнішнє незалежне оцінювання, навчальні заклади області, умови вступу на навчання
  • Профілактика насильства, жорстокості, протиправних вчинків серед неповнолітніх.

Семінар пройшов у форматі діалогу, в ході якого опікуни та прийомні батьки отримали відповіді на хвилюючі їх питання. Вони мали можливість поспілкуватися із представниками держустанов, розповісти їм реальні випадки із життя своїх вихованців.

По завершенню заходу всі отримали інформаційно-просвітницькі матеріали. Подібні зустрічі заплановані і у майбутньому. Адже наше головне завдання – створити максимально комфортні умови перебування для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у їх нових родинах та адаптування їх у житті.

Заступник начальника

відділу надання соціальних послуг                                        О. Корецька

29852773_2063016637280910_1789023319_n