Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » Отримання ваучера для здобуття другої освіти.

Отримання ваучера для здобуття другої освіти.

Якщо вік громадянина більше 45 років і його страховий стаж перевищує 15 років – служба зайнятості пропонує безкоштовне отримання ваучера, який надає право оплати здобуття другої професії, спеціальності або підвищення кваліфікації за визначеними професіями в галузях будівництва, агропромислового комплексу, транспортної інфраструктури та інформаційних технологій.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб . Оплата ваучера здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в межах видатків, передбачених на цю мету у бюджеті Фонду на відповідний рік. У разі коли вартість навчання в навчальному закладі перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець здійснює оплату різниці вартості навчання.

Договір на навчання укладається між навчальним закладом та особою.

Більш детальну інформацію про порядок та умови видачі ваучера можна отримати у Кам’янській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості  або за телефоном 6-17-58.

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг

Кам’янської РФ ЧОЦЗ                                                                                         К. Горюнова