Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » Організація громадських та тимчасових робіт

Організація громадських та тимчасових робіт

Організація оплачуваних громадських та інших тимчасових робіт – важлива ланка роботи Кам’янського районного центру зайнятості, яка не тільки зменшує напругу на ринку праці, але й неабияка допомога у впорядкуванні територій, та об’єктів соціальної сфери.

Прикладом є співпраця районного центру зайнятості з Жаботинською сільською радою в напрямку організації громадських робіт, яка  розпочалася ще в 2006 році. За цей час до участі в громадських роботах було спрямовано 510 безробітних, які залучалися до благоустрою об’єктів соціальної сфери та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку, придорожніх смуг, кладовищ, меморіалів, пам’ятників, братських могил.

«Громадські роботи для людей без постійної роботи є можливістю заробити, забезпечити додатковий прибуток до сімейного бюджету, послабити соціально-психологічне напруження в їхньому повсякденному житті та відповідно принести користь громаді», — такої думки дотримується Тарас Плужник, сільський голова Жаботинської сільської ради.

Відповідно до укладеного договору з Жаботинською сільською радою в лютому-березні 2018 року залучено 4 безробітних осіб на організацію громадських робіт для впорядкування об’єктів соціальної сфери (будинок культури, приміщення сільської ради).

Провідний фахівець з питань зайнятості

Кам’янськї РФ Черкаського ОЦЗ

Горник С.М.