Головна » Новини » Кам'янський РЦЗ » «Круглий стіл» з часниками АТО

«Круглий стіл» з часниками АТО

Продовжуючи роботу  з організації та проведення профінформаційних та профконсультаційних семінарів, Кам’янською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості 16 січня 2018 року був проведений профінформаційних захід для учасників АТО, які зареєстровані у службі зайнятості, як безробітні. Основною метою заходу є підвищення поінформованості про послуги державної служби зайнятості; орієнтація на актуальні на ринку праці професії та спеціальності;  розширення уявлення про шляхи успішної професійної адаптації в сучасних умовах. До участі в заході було запрошено фахівців Управління соціального захисту населення Кам’янської райдержадміністрації.

Засідання було розпочато вступним словом директора Філії  Бурдєєвої Т.С., в якому вона зазначила важливість координації зусиль всіх служб районну, для успішного надання соціальних послуг для учасників АТО, передбачених законодавством України.

Піднімалися питання про соціальний захист, адаптацію, реабілітацію, лікування учасників АТО, питання пільг та соціальних гарантій, отримання матеріальної допомоги, пільгове кредитування та ін.

Захід відбувся у діловій невимушеній атмосфері. Учасники АТО отримали вичерпні відповіді на свої запитання та подякували за організацію зустрічі, що вкотре допомагає вирішенню таких важливих для них питань.

Заступник начальника відділу

надання соціальних послуг                                                           О.Корецька