Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » Інноваційні форми пошуку роботи

Інноваційні форми пошуку роботи

ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», яке займається виробництвом кабельних мереж для світових автомобільних брендів та представлена у більшості країн світу,  звернулось до Черкаської обласної служби зайнятості у сприянні підбору працівників, а саме – оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок.

У зв’язку з цим 22 листопада 2017 року  на базі Кам’янського районного центру зайнятості відбувся скайп-зв’язок з представником департаменту персоналу товариства.  Поспілкувавшись із безробітними   розповів про діяльність, перспективи, потребу в кваліфікованих фахівцях, вимоги до претендентів, режим роботи та оплату праці.  Присутні  мали можливість задати питання щодо соціального пакету, пільг, виплати заробітної платні.

Скайп-зв’язок наряду з відео-резюме є інноваційними формами пошуку роботи, які є актуальними та популярними в сучасному світі цифрових технологій.  Не зважаючи на те, що такий вид спілкування проводиться вперше, по закінченню співбесіди роботодавець та шукачі роботи виявили задоволення такою послугою служби зайнятості, наголосивши на її зручності, адже вони мали нагоду, не виходячи з кабінету, поспілкуватись з роботодавцем, ознайомитись з підприємством, домовитись про особисту співбесіду.