Головна » Новини » Кам'янський РЦЗ » Інформаційний захід для безробітних

Інформаційний захід для безробітних

10.06.2019 року в приміщенні  Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся спільний захід за участю представників Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та Кам’янського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області .

До участі в заході були долучені 12 осіб з числа безробітних.

Під час зустрічі фахівцями центру зайнятості було презентовано послуги Державної служби зайнятості та новітні форми обслуговування населення, спрямовані на запобігання безробіттю.

Головним спеціалістом Кам’янського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області було ознайомлено присутніх із змінами у пенсійному законодавстві та можливістю отримання громадянами дистанційних послуг, використовуючи веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Також в ході заходу було обговорено одне з найважливіших питань що стосується спільної співпраці Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та Кам’янського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, щодо визначення та наявності страхового стажу  громадян.

З даної зустрічі всі присутні отримали для себе багато корисної інформації та інформаційні буклети. На всі питання було надано змістовні та вичерпні відповіді .