Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » Екскурсія учнів Кам’янського еколого-економічного ліцею.

Екскурсія учнів Кам’янського еколого-економічного ліцею.

До Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості 06 червня 2018 року  завітали учні 10 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею.  Зустріла дітей директор Філії Бурдєєва Тетяна Станіславівна, яка провела екскурсію, ознайомила з роботою відділів, розповіла про послуги служби зайнятості. Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Корецька Оксана Олексіївна ознайомила з матеріалами, які знаходяться в профінформаційному секторі : «Барометр професій», матеріали з описом професій, навчальні заклади Черкаської області, етапами професійного самовизначення та формулою вибору професії «хочу-можу-треба». Учні пройшли індивідуальне комп’ютерне тестування на виявлення схильностей до тих чи інших типів професій по  методиці Є. Клімова та Д.Голланда. Ліцеїсти виявили бажання самостійно з класним керівником опрацювати папки з описом професій, оскільки після проведеної екскурсії вони будуть писати наукові роботи.

Присутніх цікавили питання працевлаштування учнів на літніх канікулах. Вичерпну інформацію по даному питанню надала юрисконсульт Дяченко Мирослава Вікторівна.

Заступник начальника відділу

надання соціальних послуг                                                        О.Корецька