Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » «Є така професія – Батьківщину захищати»

«Є така професія – Батьківщину захищати»

Кам’янською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості спільно з Кам’янським районним військовим комісаріатом в рамках акції «Випускник» було презентовано професію «військовий» для учнів  Михайлівської загальноосвітньої школи. Захід пройшов під гаслом «Є така професія – Батьківщину захищати».

Начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Кам’янського районного військомату майор Гетьман Микола Миколайович зазначив, що професія воїна була почесною в усі часи. Шлях захисника Вітчизни обирають для себе сильні духом, впевнені у собі люди. Щороку в країні збільшується кількість молодих людей, що бажають проходити військову службу за контрактом, збільшується кількість дівчат, бажаючих на рівні з хлопцями здобувати освіту військового. Поінформував учнів щодо можливості проходження військової служби за контрактом, умов та переваг вступу до вищих військових навчальних закладів, працевлаштування після закінчення навчання.

Директор Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Бурдєєва Тетяна Станіславівна та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Корецька Оксана Олексіївна ознайомили учнів з різноманітними тестами та методиками, які застосовують при виборі професії; етапами професійного самовизначення та формулою вибору професії «хочу-можу-треба»,  разом обговорили прогресивні та сучасні спеціальності, а також кроки щодо того, як досягти кар’єрного успіху.

Відбулася відеотрансляція відеороликів «Прикордонники присягають на вірність Україні», «Навчальний центр прикордонної служби».

Учні з цікавістю слухали інформацію, зустріч відбулася у форматі запитання-відповіді.

Заступник начальника відділу                                                     О.Корецька

надання соціальних послуг

IMG_2167  IMG_2170