Головна » Новини » Кам'янський РЦЗ » Допомога учасникам АТО

Допомога учасникам АТО

Після повернення з війни перед нашими захисниками постають численні питання – оформлення статусу учасника бойових дій, виплати матеріальної допомоги, психологічна підтримка та повернення до мирного життя, а також працевлаштування.

Так 04.10.2017 року в залі засідань Кам’янської РДА  відбувся тренінг для учасників АТО та членів їх сімей, який проводив тренер громадської організації «Паритет» м. Черкаси —  Зорянський Ігор Дмитрович. Мета даного заходу була допомога у подоланні психологічного стресу та адаптації наших захисників. Також під час проведення даного тренінгу мали змогу виступити представники Кам’янського райвіськомату, райлікарні, психологи шкіл району, Управління соціального захисту населення Кам’янської РДА та районного центру зайнятості.

Від Кам’янського районного центру зайнятості виступила в.о. директора Бурдєєва Тетяна Станіславівна по питанню працевлаштування та професійної адаптації учасників АТО, розповіла про весь спектр послуг, що надає служба зайнятості для наших захисників. Для даної категорії населення служба зайнятості відіграє велику роль в найшвидшій адаптації до мирного життя.

Проте, незважаючи на певні успіхи, проблеми виплати матеріальної допомоги, оздоровлення, оформлення статусу учасника бойових дій, працевлаштування та психологічна підтримка демобілізованих учасників АТО, при поверненні до мирного життя,  стоїть досить гостро. Отже органи місцевої влади, керівники організацій та установ району прикладають максимум зусиль у досягненні позитивного результату.

Фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг                                                Н.Гармаш