Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » До уваги учнів! Фотоконкурс «Я і моя професія».

До уваги учнів! Фотоконкурс «Я і моя професія».

В рамках акції «Випускник-2018», проводиться профорієнтаційний фотоконкурс «Я і МОЯ ПРОФЕСІЯ».

Мета конкурсу: підвищення рівня компетентності учнів у сфері професійного самовизначення; профорієнтаційна підтримка та всебічний розвиток творчого потенціалу серед учнівської молоді.

Умови проведення фотоконкурсу:

1. Конкурс проводиться з 2 жовтня по 17 листопада 2017 року.
  2. До участі в конкурсі запрошуються учні 7-х – 11-х класів шкіл області.
  3. Для участі в конкурсі подаються фотографії, виконані учнями за темою: «Я і моя професія».
  4. На фото повинні бути зображені Ви та відображена сутність обраної професії.
  5. На конкурс приймаються кольорові та чорно-білі фото.
  6. Кожна робота має бути підписана (назва роботи, ПІБ, назва населеного пункту, назва навчального закладу, клас).
  7. Фотороботи розміщуються на сторінці Черкаської обласної служби зайнятості в соціальній мережі Facebook.
  8. Найкращі роботи визначаються за кількістю поставлених «Like» («подобається») під фото.
  9. Автори найкращих робіт до 24 листопада 2017 року будуть визначені та відзначені, а їх роботи увійдуть в обласний фотоколаж «Я і моя професія».

З будь-яких питань щодо участі у конкурсі звертайтесь до Кам’янського районного центру зайнятості за телефоном 6-17-58.