Головна » Записи » Новини » Кам'янський РЦЗ » Благоустрій населених пунктів

Благоустрій населених пунктів

Протягом березня-квітня в Черкаській області тривала акція з благоустрою населених пунктів.  Традиційно активну участь взяла і Кам’янська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості. Із року в рік в даному напрямку ми активно співпрацюємо з Кам’янською   та сільськими радами,  роботодавцями .

Силами безробітних громадян виконувалися роботи з прибирання та впорядкування вулиць, доріг міст та сіл, приведення в належний стан прибудинкових територій, придорожніх смуг та інші роботи. Цього року в акції взяли участь 60 безробітних, які були залучені до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Їх силами було упорядковано 41 територію вулиць, парків, алей, 15 кладовищ, братських могил, обелісків і пам’ятників загиблим воїнам, 2  об’єкти соціальної сфери.

IMG_2159

Фінансування робіт здійснювалося за рахунок різних джерел фінансування: коштів місцевого бюджету, роботодавців, для яких зазначені роботи виконуються, Фонду ЗДССУВБ, інших джерел.

Роботи з благоустрою населених пунктів триватимуть і надалі, бо по своїй суті дійсно є необхідними та корисними для суспільства та громади.

Заступник начальника відділу

надання соціальних послуг                                                    О.Корецька