Головна » Записи » Новини » Кам'янська ОДПІ » За вирішенням судових спорів до бюджету надійшло 60,4 тис. грн.

За вирішенням судових спорів до бюджету надійшло 60,4 тис. грн.

В січні – квітні  2016 р. судові органи різних інстанцій підтвердили правомірність дій правовиків Кам’янської ОДПІ по 6 справах на суму 385,4 тис. гривень. Наразі до бюджету надійшло 60,4 тис. гривень.

За вказаний період Кам’янська ОДПІ до суду позовних заяв у справах про банкрутство не подавала.

На користь платників з початку року у судах  вирішилась 1 справа.

Варто відмітити, що практика досудового врегулювання суперечок між органами державної влади та платниками податків дозволяє уникати необґрунтованих претензій або малоістотних справ. У судовому порядку органи доходів і зборів відстоюють обґрунтованість своїх претензій щодо донарахованих сум платежів до бюджету. Переважна більшість справ вирішується на користь держави.

Тож підприємцям варто утримуватись від сумнівних операцій. За будь-якої непевності щодо бізнес-партнера, слід звертатися за допомогою до електронних сервісів на офіційному порталі ДФС України, а саме «Дізнайся більше про свого бізнес партнера», «Реєстр платників ПДВ», «Анульовані свідоцтва платників ПДВ», «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку».

Фахові консультації з податкового, митного законодавства і законодавства щодо єдиного соціального внеску підприємці можуть отримати у Центрі обслуговування платників податків Кам’янської ОДПІ. Для інтернет-користувачів консультації з даних питань надаються щоденно в он-лайн режимі на Черкаському інформаційно-діловому порталі за адресою www.city.ck.ua.