Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Новини » Кам'янська ОДПІ » Всеукраїнський конкурс «Податківець майбутнього»

Всеукраїнський конкурс «Податківець майбутнього»

ГУ ДФС у Черкаській області повідомляє, що за ініціативи Університету державної фіскальної служби України проводиться Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Податківець майбутнього», цьогорічні учасники якого отримають нагоду відвідати Київ і на два дні відчути себе студентами – податківцями або студентами – митниками.

Метою проведення конкурсу є популяризація податкової та митної грамотності і ідей, допомога учням реалізувати творчі здібності, а вчителям і батькам дати додаткову можливість організувати для школярів змістовне дозвілля.

Однією із незалежних складових конкурсу є Інтелектуальний конкурс, який проходитиме серед учнів 9-11 класів 12-13 травня 2017 року на базі Університету державної фіскальної служби України.

Державна фіскальна служба України та Університет запрошують учнів 9-11 класів взяти участь у конкурсі. Для участі слід зайти за посиланням https://dusfsu.wixsite.com/nudpsu/podatkivec-majbutnogo заповнити та направити на адресу feo_dek@ukr.net анкету (додаток 1 до положення про конкурс).

Детально про конкурс: https://dusfsu.wixsite.com/nudpsu/podatkivec-majbutnogo

Сайт Університету державної фіскальної служби України: https://dusfsu.wixsite.com/nudpsu

положення

/* */