Головна » Записи » Новини » Кам'янська ОДПІ » Платники ЄСВ Кам’янщини та Чигиринщини збільшують надходження до бюджету

Платники ЄСВ Кам’янщини та Чигиринщини збільшують надходження до бюджету

В січні — квітні 2016 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували на рахунки, відкриті в управліннях Держказначейства Кам’янського та Чигиринського районів 25084,1  тис. гривень єдиного внеску, виконання розрахункової бази склало 101,9 відсотків.

Нагадуємо, що звітність про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхувальники надають щомісячно протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця.

Детальну інформацію щодо нарахування та сплати єдиного внеску платники можуть отримати, звернувшись до Центрів обслуговування платників податків Кам’янської ОДПІ; в он-лайн режимі – на Черкаському інформаційно-діловому порталі за адресою www.city.ck.ua.