Головна » Записи » Новини » Кам'янська ОДПІ » Платники єдиного податку нарощують надходження до місцевого бюджету

Платники єдиного податку нарощують надходження до місцевого бюджету

Так, за січень-квітень 2016 року від суб’єктів господарювання Кам’янського та Чигиринського районів  до місцевого бюджету надійшло 4350,1 тис. грн єдиного податку, що перевищує минулорічний показник на 1876,1 тис. грн.

Фізичні особи-підприємці сплатили до бюджету 3929,4 тис. грн або на 1861,6 тис. грн більше надходжень минулого року ( темп приросту – 190 % ). Підприємства, що обрали спрощену систему оподаткування, поповнили бюджет на 420,7 тис. грн, що більше минулорічних надходжень на 14,6 тис. грн ( темп приросту – 103,6 % ).

Така позитивна тенденція є свідченням того, що суб’єктам господарювання комфортно працювати та вести  свій бізнес, використовуючи оновлену та удосконалену спрощену систему оподаткування.