Головна » Записи » Новини » Кам'янська ОДПІ » Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій

ГУ ДФС у Черкаській області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України постановою від 16.03.2017 № 231 (далі – Постанова № 231) затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій.

При цьому згідно з п.3 Постанови № 231 вона набирає чинності через 30 днів з дня її опублікування, з 08.05.2017р.

Постанова № 231 була опублікована у випуску газети «Урядовий кур’єр» № 66/217 від 7.04.2017.

Також звертаємо увагу, що положеннями п. 296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Додаток – Постанова КМУ від 16.03.2017р., Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Р0231-2