Головна » Записи » Новини » Громадська рада » Відбулося засідання Громадської ради

Відбулося засідання Громадської ради

15 липня 2014 року при Кам’янській районній державній адміністрації відбулося засідання Громадської ради, у роботі якої взяв участь голова районної ради Сергій Морозов.

На порядок денний виносилося питання переобрання голови ради, включення до ради нових членів та вихід попередніх.

Так, до складу Громадської ради включено представників громадських організацій. Це, зокрема, представник ГО «Спілка краєзнавців Кам’янщини» Таміла Чупак, ГО «Рада ветеранів» Олексій Засядько, ГО «Союз учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів Черкаської області» Анатолій Безпалий, ГО «Спілка сільгоспвиробників» Євген Довгошия, ГО «Діти війни» Володимир Бабенко та інші. Всього 15 громадських організацій.

Очолив дорадчий орган Володимир Єрмоленко – голова Асоціації економічного розвитку Кам’янщини, заступником стала Світлана Шваґер – ГО «Спілка дитячих та юнацьких організацій «Берегиня», секретар Таміла Чупак – член ГО «Спілка краєзнавців Кам’янщини».

Зазначимо, Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.